Skład celny – oferta dla wymagających

W ramach prowadzonych przez 7r Solution magazynów logistycznych oferujemy usługę składu celnego.

Skład celny? Zacznij oszczędzać!

Głównym atutem rozwiązania, jakim jest skład celny, to odroczenie zapłaty należności celnopodatkowych od towarów importowanych.

Skład celny to prosty sposób poprawy efektywności gospodarowania gotówką. Towary umieszczone w składzie celnym można z niego wyprowadzić mniejszymi partiami, płacąc należności celno-podatkowe jedynie za wyprowadzaną partię. To legalne i bardzo opłacalne.

Po pierwsze odpowiedzialność. Skład celny w Krakowie i w Gdańsku

7r Solution Sp. z o.o. posiada ofertę Magazynu Czasowego Składowania, który znajduje się na magazynie w Gdańsku/Kowale oraz Krakowie.
Wybierz lokalizację, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i powierz skład celny firmie, która świadczy te usługi w sposób odpowiedzialny.

Skład celny – jak to działa?

Usługi magazynu czasowego składowania (magazynu celnego) umożliwiają składowanie towarów przez 20 dni od daty złożenia deklaracji skróconej. Na uzasadniony wniosek strony i za zgodą Urzędu Celnego termin ten można przedłużyć. 7r Solution pomaga w załatwieniu wszelkich formalności – masz pytania? Kliknij

Dla jakich firm skład celny jest idealną opcją?

Usługa ta jest szczególnie przydatna w przypadkach długiego oczekiwania na odprawę celną np. w związku z koniecznością wyjaśnienia niezgodności, uzupełnienia lub poprawienia dokumentów towarzyszących przesyłce czy też przeprowadzenia 100% rewizji celnej.

sosnowiec_21

Skład celny - Kraków/Kokotów

Skład celny istnieje od 02.2015.
Powierzchnia mag. Celnego : 4500 miejsc paletowych (ok. 3900 m2)
Rodzaj magazynu: Typ A

Skład celny - Gdańsk/Kowale

Skład ceny istnieje od 08. 2012
Powierzchnia mag. Celnego : 8000 miejsc paletowych (ok. 5000 m2)
Rodzaj magazynu celnego : Typ A